Korek analny dla kobiet i mężczyzn

Wyjątkowy, bezpieczny, dodający pikanterii korek analny jest coraz częściej wybierany przez pary oraz singli obydwu płci, ale niestety dalej przez większość osób postrzegany jest jako kontrowersyjna zabawka do seksu analnego. Warto jest otworzyć się na nowe doświadczenia oraz przyjemności. Wysokiej jakości korek analny nie służy tylko do seksu, ale również do stymulacji w postaci masturbacji lub gry wstępnej. Podstawowy gadżet do penetracji analnej dedykowany zarówno kobietom, jak też mężczyznom ma taką formę, aby ułatwić jego włożenie oraz wyjęcie. Wydłużony, łagodnie zaokrąglony kształt o różnej długości, rozmiarze i zakończeniu w postaci szerszej podstawy wykonany jest z bezpiecznych, niepowodujących podrażnień materiałów. Można nim swobodnie oraz wygodnie obracać wewnątrz odbytu, w celu uzyskania większej przyjemności. Popularnym gadżetem dla mężczyzn jest masażer prostaty, który wspomaga prawidłowe ukrwienie gruczołu oraz jego funkcjonowanie. Ponadto, co ucieszy wszystkich panów, wzmaga erekcję i doznania. Bez względu na to jakie zabawki posiadamy pamiętajmy, aby po użyciu dokładnie je umyć z pomocą wody i mydła lub specjalnych środków. Niezawodny w spotęgowaniu doznań podczas stosunku, korek analny to nie tylko zwykła zabawka, ale też fantastyczne urozmaicenie naszego życia seksualnego, a kupisz go na www.cukiereczek.pl.

Jak używać korek analny?

Gadżet erotyczny przeznaczony do penetracji analnej, zarówno dla osób początkujących, jak też bardziej doświadczonych. Korek analny idealnie sprawdza się jako dodatek do igraszek, który niewymownie wzbogaci nasze życie seksualne oraz doznania. Skupmy się jednak na tym jak się go używa. Korek analny to niewielka, solidnie wykonana oraz bezpieczna zabawka dla dorosłych, która ma różne kształty, rozmiary oraz rodzaj zakończenia. Prosty w konstrukcji, delikatny, wykonany może być z materiałów tj. sylikon medyczny, wytrzymałego szkła, aluminium, metalu bez dodatku niklu, bądź z tworzywa ABS. Korek analny składa się z wąskiej części użytkowej zabezpieczonej szerszym elementem, który nie pozwala na całkowite wniknięcie go do odbytu, a także zapewnia wygodne jego przytrzymanie. Produkt ten został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić wysoki komfort użytkowania – aplikację oraz swobodne oraz wygodne poruszanie podczas zabawy. Sprawdza się świetnie do zabawy w pojedynkę, jak też w parze. Podstawą przy stosowaniu korka analnego jest specjalny lubrykant przeznaczony do odbytu, który zapobiega otarciom oraz bólowi. Aplikacja jest banalnie prosta. Najpierw nawilżamy odbyt żelem, a następnie umieszczamy w nim korek analny. Poruszając nim w czasie zabawy stymulujemy to miejsce, poprzez zaciskanie mięśni. Pamiętajmy jednak, że nie wszystkie pozycje możemy stosować z ta zabawką, ze względu na dużą niewygodę. Korek analny to doskonała zabawa oraz urozmaicenie, a w naszym sklepie internetowym www.cukiereczek.pl znajdziecie ogromny wybór gadżetów erotycznych.

Korek analny, a lubrykanty

Jeśli decydujemy się na zastosowanie korka analnego nie używajmy go bez lubrykantu. Dobry żel zapewni nam nie tylko gładką i komfortową aplikację, ale przede wszystkim zapobiegnie nieprzyjemnym odczuciom, jak ból czy pieczenie. Tym bardziej, jeśli to nasz pierwszy raz z tego typu gadżetami. W zależności od tego z jakiego materiału posiadamy korek analny, możemy zastosować lurykant silikonowy lub na bazie wody. Pierwszy dedykowany jest do gadżetów wykonanych z metalu, szkła, aluminium, natomiast drugi do silikonowych. Zdobywaj nowe doświadczenia i ciesz się większą przyjemnością z seksu, którą da Ci korek analny, wyjątkowe gadżety erotyczne oferuje sklep www.cukiereczek.pl.