Korek analny dla większej przyjemności z seksu

Seks analny od zawsze traktowany był jako temat tabu – wstydliwy, powodujący nierzadko nieskrywane obrzydzenie. Na szczęście od pewnego czasu zaczyna się to zmieniać, a my nie krępujemy się o nim czytać i mówić. Ta forma miłości fizycznej daje bardzo dużo satysfakcji, ale tylko wtedy kiedy jesteśmy całkowicie na nią otwarci. Dlatego warto przełamać bariery i spróbować nowych doznań, a doskonałym produktem do lepszej stymulacji tej części intymnej jest niewielki, poręczny korek analny. Wiadomo, że każdy z nas ma inne potrzeby, a seks analny to dość wrażliwy temat, jednak warto dowiedzieć się o nim czegoś więcej. Jeśli zdecydujemy się na tą formę współżycia, powinniśmy o niej najpierw poczytać, a następnie zrobić to z zaufanym partnerem. Osoby zaawansowane w tej sztuce kochania często wykorzystują gadżety erotyczne, jak np. korek analny, które intensyfikują doznania i wzmagają naszą rozkosz. Jeśli się do niego odpowiednio przygotujemy może się on okazać nie tylko satysfakcjonujący, ale też świetną formą zabawy. Korek analny to wyjątkowa zabawka erotyczna, którą warto sprawdzić, gdyż może dać nam wiele przyjemności oraz nieodkrytych jeszcze dotąd doznań, zapraszamy na www.cukiereczek.pl.

Korek analny, a materiał z jakiego jest on wykonany

Korek analny to szczególny produkt, który fantastycznie wzmacnia nasze doznania podczas seksu. Wybór właściwego modelu zależy od naszych preferencji oraz oczekiwań. Korki analne dla lepszego bezpieczeństwa, jak też naszego komfortu są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Do ich produkcji wykorzystuje się przebadane dermatologicznie, wodoodporne oraz hipoalergiczne surowce. Jednym z popularniejszych materiałów, z którego produkuje się korek analny jest silikon medyczny, posiadający właściwości, które doskonale nadają się do produkcji tego typu gadżetów. Jego najważniejsze cechy to, to że nie wywołuje podrażnień skóry oraz reakcji alergicznych, doskonała bariera dla bakterii, jest dobrze tolerowany przez organizm, a także zapewnia odpowiednią przepuszczalność powietrza. Materiał ten jest bardzo popularny w produktach medycznych, tj. plastry silikonowe na blizny, implanty do powiększania piersi oraz soczewki kontaktowe. Korek analny może być także wykonany z metalu niezawierającego niklu, aluminium, mocnego szkła boro – krzemowego, a także tworzywa ABS. Materiały te charakteryzują się wysoką wytrzymałością, trwałością, odpornością na zarysowania, a przede wszystkim są dla nas całkowicie bezpieczne. Ta wyjątkowa zabawka erotyczna ma prosty, poręczny kształt o gładkiej, niechropowatej powierzchni, a dodatkowo zakończona jest szeroką gamą designerskich końcówek typu ogonki, kryształki, żebrowania, przyssawki, pierścienie erekcyjne itd. Korek analny jest łatwy w aplikacji, ale dla lepszego komfortu oraz bezpieczeństwa używać go należy z dodatkiem lubrykantu wodnego czy silikonowego. Ponadto dostępny jest również w kilku rozmiarach, wariantach dla osób początkujących i tych bardziej zaawansowanych. Szeroki asortyment różnych zabawek erotycznych, w tym korek analny znajdziesz w naszym sklepie na www.cukiereczek.pl.

Korek analny, jako świetny gadżet erotyczny

Korek analny jest znakomitym gadżetem erotycznym, po który sięga coraz więcej osób. Nie tylko dlatego, że są ciekawi tego produktu, ale głownie ze względu na doznania jakie można z jego pomocą uzyskać. Chcąc wzbogacić nasze życie erotyczne o nowe doświadczenia i emocje postawmy na bezpieczne, wysokiej jakości zabawki. Jeśli nie jesteśmy do końca przekonani, spróbujmy od produktów dla osób początkujących. Elegancki, dobrej jakości korek analny kupisz na www.cukiereczek.pl. Oferujemy szeroki wybór zabawek erotycznych na każdym poziomie zaawansowania.