Korki analne, wszystko co trzeba o nich wiedzieć

Korki analne są specjalnym rodzajem zabawek erotycznych, które zaprojektowano do osiągnięcia większej przyjemności seksualnej, a umieszcza się je w odbycie. Poza tym jeśli lubimy seks analny doskonale pomagają w rozszerzaniu mięśni przed „właściwą” penetracją. Mogą z nich korzystać wszyscy, bez względu na wiek, płci czy orientacji seksualnej. Korki analne mają prostą, nieskomplikowaną budowę i owalny kształt, a składają się z szerokiej podstawy zakończonej designerską końcówką oraz częścią użytkową. Gadżet ten dostępny jest o różnych długościach, szerokości i wielkości, w zależności od naszych możliwości oraz preferencji. Ale na czym polega ich fenomen? Odczuwanie przyjemności w tym obszarze związane jest z tym, że w odbycie znajdują się wrażliwe zakończenia nerwowe, które po stymulacji zostają pobudzone. Korki analne pomagają w osiągnięciu orgazmu analnego, który może być niesamowitym przeżyciem. A używać ich można na wiele różnych sposobów – podczas gry wstępnej, BDSM, w trakcie penetracji pochwy itd. Bezpieczne, doskonałej jakości korki analne oraz lubrykanty zamówisz na www.cukiereczek.pl.

Korki analne, a bezpieczeństwo i czyszczenie.

Korki analne są gadżetem erotycznych, wokół których jest wiele kontrowersji oraz obaw związanych z bezpieczeństwem ich stosowania. Jeśli stosujemy je zgodnie z przeznaczeniem oraz zachowaniem odpowiednich środków ostrożności, mogą nam one dostarczyć wiele przyjemności, a także niezapomnianych doznań. Warto jest eksperymentować, a ten gadżet wbrew pozorom może nas bardzo pozytywnie zaskoczyć. Zatem jeśli już jesteśmy w posiadaniu zatyczki analnej upewnijmy się jak bezpiecznie ją stosować. Przede wszystkim najważniejszą rzeczą jest zaopatrzenie się w odpowiedni lubrykant przeznaczony właśnie do tych obszarów naszego ciała, który ułatwi jego aplikację oraz zapewni lepszy komfort poruszania tym gadżetem podczas zabawy. Pamiętajmy, że właściwe nawilżenie okolicy odbytu doskonale zapobiega obtarciom oraz bólowi. Dodatkowo dla jeszcze większego bezpieczeństwa korki analne zabezpieczone są szeroką podstawą o różnym kształcie, która uniemożliwia wessania go do środka. Lubrykanty do seksu analnego mają większą gęstość niż te stosowane w seksie klasycznym, a kupić je można bez problemów w specjalnych, internetowych drogeriach erotycznych dla dorosłych lun w sklepach stacjonarnych. Podstawową kwestią przy stosowaniu gadżetów erotycznych jest zachowanie higieny. Dlatego konieczne jest mycie oraz dezynfekcja każdej zabawki przed i po zastosowaniu. Wynika to z faktu, że nie jesteśmy w stanie w 100% wyeliminować bakterii żyjących w tej części przewodu pokarmowego. A zatem również infekcji, które są powodowane przez te łatwo rozprzestrzeniające się mikroorganizmy. Ponadto dzielenie się z innymi gadżetami erotycznymi, a w szczególności korkami analnymi nie jest bezpieczne, gdyż może to powodować zakażenie drobnoustrojami w okolicach intymnych, a tego byśmy nie chcieli. Dlatego pamiętajmy, że odpowiednia pielęgnacja oraz użytkowanie zabawek erotycznych zmniejsza ryzyko infekcji i zapewnia lepsze bezpieczeństwo. Jeśli cierpisz na takie schorzenia jak hemoroidy, szczelina odbytu lub problemy z prostatą bezwzględnie skontaktuj się z lekarzem zanim użyjesz zatyczki analnej. Nasze drowie jest najważniejsze. Szeroka gama modeli akcesoriów do seksu analnego, w tym również korki analne dostępna jest na www.cukiereczek.pl.

Jakie korki analne wybrać dla początkujących?

Korki analne dedykowane są również dla osób zaczynających swoją przygodę z tego typu gadżetami erotycznymi. Dlatego przed ich zakupem powinno się zdobyć jak najwięcej informacji na ich temat, aby rozwiać wszystkie wątpliwości i korzystać z nich bez jakichkolwiek obaw. Jeśli jest to Twój pierwszy raz właściwy będzie mały, wąski i bardzo elastyczny korek analny. Taki model jest idealny dla osób początkujących ze względu na prostą aplikację i komfort użytkowania. Natomiast osoby bardziej zdecydowane mogą z powodzeniem zainwestować w niewielki model z wibracją. Korki analne dla początkujących oraz zaawansowanych o wielu rodzajach znajdziesz na www.cukiereczek.pl.